בואו לעבוד איתנו

“קליניקס פרימיום” הינה חברת ניקיון מובילה בתחומה, וכחברה כזו אנו מבינים היטב כי עובדי החברה הם הפנים שלה, ומאמינים כי חברה מצוינת מורכבת מהון אנושי איכותי שהוא שווה לעובדים מסורים ומצוינים. מתוקף כך ב”קליניקס” בוחרים את אנשי הצוות בדקדוק, ומעסיקים את הטובים ביותר.

יחסי אנוש מעולים וביטחון תעסוקתי

הצוות המנצח של “קליניקס פרימיום”ב”קליניקס” שמים דגש מיוחד על יחסי אנוש נעימים ומשפחתיים. “קליניקס” מאמינה שעובד מרוצה הוא עובד טוב, ועל כן מקדמת יחסי אנוש חמים והדדיים בין מנהלי החברה לעובדיה. הצוות של “קליניקס” הוא צוות מנצח בזכות היותו מלוכד ומורכב מאנשי מקצוע איכותיים המשרתים את לקוחות החברה נאמנה, בכל יום מחדש. מקצועיות ואמינות הם המאפיינים הבולטים של “קליניקס” כולה, ממנכ”ל החברה ועד אחרון העובדים, והם בדיוק מה שמחפשת “קליניקס” בעובדיה החדשים.

אנו מבינים שביטחון תעסוקתי הוא קריטי בימים אלו ובאפשרותינו להציע מגוון רחב של משרות הן מבחינת היקף העבודה והן מבחינת סוג התפקיד.

מגוון רחב של משרות

היות וקליניקס הנה חברת ניקיון מהמובילות בענף, כל העת מתפנות ומתווספות משרות חדשות בתדירות גבוהה. החברה מרחיבה את שירותיה וזקוקה לאנשי צוות מקצועיים בכל אזורי הפעילות שלה – מגדרה בדרום ועד נתניה בצפון. “קליניקס” מחפשת עובדים לתחומי הניקיון השונים ולתפקידים נוספים בחברה, ובעלי ניסיון בתחום הניקיון יחשבו כבעלי יתרון. מעבר לפן המקצועי “קליניקס ” מחפשת אנשים נמרצים, בעלי ראש גדול ומוסר עבודה גבוה. ל”קליניקס” דרושים אנשים רציניים ואחראיים, בעלי מוטיבציה גבוהה ומוכנות לעבודה מאומצת.

אם אתם עונים על הדרישות ויש ברשותכם תעודת זהות ישראלית או אישור עבודה בתוקף – אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם באתר ואנו נשמח ליצור אתכם קשר ברגע שתמצאו משרה המתאימה לכם.

מלאו פרטים ונחזור אליכם:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן