פרופיל חברה

חברת ניקיון יסודית בפריסה ארצית

 

“קליניקס פרימיום בע”מ”, הינה חברת שירותי ניקיון אשר הוקמה בשנת 2005 ומאז משרתת לקוחות רבים, עסקיים ופרטיים, נאמנה. החברה מתמחה במתן שירותי ניקיון למשרדים ומונה בין לקוחותיה חברות מובילות במשק הישראלי. ברשות החברה ציוד מתקדם, חשמלי ומכני, המאפשר לנו לבצע עבודות ניקיון מקצועיות מכל הסוגים כגון: ניקיון משרדים ועוד, וברמת גימור מצוינת. ב”קליניקס” מאמינים כי בית נקי תורם לשלוות הנפש, וכי משרד נקי משפר את יעילות ואיכות העבודה.

שירותי ניקיון ברמה אחרת

בואו ליהנות משירותי ניקיון ברמה אחרת. בין מרב השירותים של “קליניקס” תוכלו למצוא: שירותי ניקיון למשרדים, ניקוי חלונות, ניקוי ספות ושטיחים, הדברת מזיקים, פוליש והברקה קריסטלית, ניקיון חלונות , ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון לדירה חדשה, שירותי עוזרות בית באיזור השרון ועוד. ב”קליניקס” מתעקשים על שירות קפדני ובלתי מתפשר תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר. החברה מזמינה אתכם להצטרף להצלחה וליהנות מאיכות ניקיון שלא הכרתם, לבית ולמשרד.

שירות מקצועי, אמין ואישי

“קליניקס” חרטה על דגלה אמינות לפני הכל, יחס אישי ומקצועי, ונאמנות לאינטרס הלקוח. בחברה מאמינים כי יחס אישי וחם בתוספת מקצועיות ואמינות יוצרים את הבסיס לשירות מצוין עבור לקוחותיה. כולם ב”קליניקס”, החל ממנכ”ל החברה ועד אחרון העובדים, דוגלים ביחסי אנוש משפחתיים ופועלים כיחידה אחת, על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר. בחברה משוכנעים כי זוהי הדרך בה נוכל להפוך את בית העסק לבית שני עבורך ועבור עובדיך בכל יום מחדש. משרדי החברה יושבים ברחוב הפרחים 13 ברעננה, וזמינים לכל צורך או בקשה שיתעוררו. ב”קליניקס” מנהלי החברה צעירים ודינאמים בעלי תפיסה מערכתית שונה ממה שהכרתם ומבינים היטב את חשיבותם של יחסי אנוש חמים וקשר אישי עם כל לקוח. מבינים את הלחץ הקיים במהלך יום עבודה, ועל כן ערוכים למתן מענה מהיר ואדיב 24 שעות ביממה.

הצטרפו להצלחה

“קליניקס פרימיום בע”מ” פועלת בפריסה ארצית, מנתניה ועד גדרה, ומתגאה בצוות מנהלים אחראי ועובדים חרוצים. נכונותה של “קליניקס” לגילוי אחריות הדדית, לעמידה בכל משימה באיכות ובמקצועיות וליחס חם ואישי – הם מה שמאפשר לה להיות אחת החברות המובילות בתחום. בין לקוחות “קליניקס” תוכלו למצוא את YES, אלקטרה, חברת כפיר מעליות, מאפה הבלקן, קבוצת מגדלים ,טרקליני דן בדיוטי פרי בנתב”ג ,המכללה האקדמית לאומנויות ועוד. חברת “קליניקס” מחזיקה באישור קבלן ממשרד התמ”ת על פי הסדרי החוק והאכיפה והיא אף נבדקה ואושרה ע”י יצאת גדול.

מ"ר שאנו מנקים בחודש
ניקיון לאחר שיפוץ
פוליש והברקה קריסטלית שביצענו
%
שביעות רצון מובטחת